اخبار داغ

همکاری جدید سامسونگ و اسپاتیفای

سامسونگ در رویداد Unpacked علاوه بر رونمایی از نسل جدید گلکسی نوت ۹ رونمایی از همکاری جدید خود با اسپاتیفای نیز پرده برداشت. سامسونگ در کنار اسپاتیفای در نظر دارد تجربه‌ی لذت از موسیقی را افزایش دهد.
به واسطه‌ی این همکاری جدید کاربران قادر خواهند بود روی دستگاه‌های سامسونگ بی‌وقفه از قطعه‌ی موسیقی مورد نظر خود در اسپاتیفای لذت ببرند.
این قابلیت در جدیدترین سری های سامسونگ از قبیل گلکسی نوت ۹ ، Galaxy S10  ،Galaxy s10+،Galaxy S10e، Galaxy fold  قابل مشاهده می باشد.
و اگر در رابطه با جزئیات وارد شدن به حساب کاربری خود سوال دارید باید بگوییم که بدون اینکه حتی اقدام به دانلود کنید تنظیم خواهد شد.
همانطور که در رویداد Unpacked نیز نشان داده شد، کاربران اسپاتیفای اکنون می‌توانند هنگام گوش دادن به موسیقی مورد نظر خود و پس از رسیدن به منزل و وصل شدن به وایفای، ادامه‌ی قطعه را حتی بدون داشتن اکانت پرمیوم از تلویزیون هوشمند سامسونگ یا اسپیکر گلکسی هوم پخش کنند.
در حالی که در iPhone برای پخش موزیک از دستگاه دیگر، باید به صورت دستی این کار را انجام می دادید.
سامسونگ تلاش زیادی برای هوشمند و یکپارچه‌سازی محصولات خود می‌کند و امکان تجربه‌ی بی‌وقفه‌ی موسیقی روی تمام محصولات این شرکت، قدم بزرگی در این زمینه به حساب می‌آید.
دنیل اک، مدیرعامل اسپاتیفای در جریان کنفرانس Unpacked سامسونگ، گفت:

ما باور داریم این همکاری طولانی‌مدت، برای میلیون‌ها کاربر سامسونگ بهترین تجربه‌ی موسیقی ممکن، در کنار تسهیل دستیابی به خواننده و قطعه‌های جدید را به ارمغان خواهد آورد.

مهدی فرهادی

پاسخی بگذارید