اخبار داغ

جدیدترین آهنگ های منتشر شده در فروردین۹۷

آهنگ دیر کردی از حمید هیراد

حمید هیراد، خواننده شناخته شده موسیقی پاپ، تازه ترین اثر خود را پس از دریافت مجوز دفتر موسیقی ارشاد در قالب تک آهنگی با نام «دیر کردی» تقدیم مخاطبان کرده است.
تک آهنگ «دیر کردی» به آهنگ سازی و خوانندگی حمید هیراد، ، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
این قطعه بر ترانه ای از این خواننده و آهنگسازی او به اجرا در آمده و امیرمیلاد نیکزاد، تنظیم آن را بر عهده داشته و شرکت آوازی نو، ناشر آن بوده است.

  آهنگ به هیشکی نگو از سینا شعبانخانی

سینا شعبانخانی، خواننده شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان، تازه ترین اثر خود را پس از دریافت مجوز از سازمان صدا و سیما در قالب تک آهنگی با نام «به هیشکی نگو» تقدیم مخاطبان کرده است.
این اثر بر ترانه ای از یاحا کاشانی، با تنظیم انوشیروان تقوی به اجرا در آمده است.


آهنگ ناوک از محسن چاووشی

محسن چاوشی، خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان، تازه ترین اثر خود را در قالب تک آهنگی تحت عنوان «ناوک»، به عنوان تیتراژ ویژه برنامه ی تحویل سال ۱۳۹۸ در شبکه ۵ تقدیم مخاطبان می کند.
این اثر بر شعری از حافظ شیرازی به اجرا در آمده که چاوشی، تنظیم آن را نیز بر عهده داشته است. همچنین مصطفی بهرام پور، میکس و مستر این قطعه را انجام داده است.

آهنگ موهات  از محسن یگانه

تازه ترین اثر از محسن یگانه، خواننده و موزیسین شناخته شده موسیقی پاپ، در قالب تک آهنگی تحت عنوان «موهات» تقدیم مخاطبان شده است که این خواننده خود، آهنگسازی، ترانه سرایی و تنظیم اثرش را بر عهده داشته است.
آرش پاکزاد، در میکس و مسترینگ این قطعه یا یگانه همکاری داشته و مهران بهرامی بعنوان طراح و شرکت آوای فروهر به عنوان ناشر، دیگر عوامل تولید اثر بوده اند.

آهنگ غم دل از محمد معتمدی

محمد معتمدی، خواننده شناخته شده موسیقی ایرانی، تازه ترین اثر خود را در قالب تک آهنگی تحت عنوان «غم دل» تقدیم مخاطبان کرده که این اثر یکی از ساخته های آهنگساز فقید مرتضی محجوبی است.
شعر این قطعه از رهی معیری است که با تنظیم مجید درخشانی اجرا شده و نوید صالح زاده، میکس و مستر آن را انجام داده. همچنین شرکت آوای آبی رود، ناشر آن است.

آهنگ پل از علیرضا قربانی

علیرضا قربانی، قطعه «پل» را با مجوز سازمان صدا و سیما به مناسبت پخش برنامه تلویزیونی «پل فروردین» از شبکه دو سیما در دسترس مخاطبان قرار داد.
در این قطعه احمد امیر خلیلی ترانه سرا، حسام ناصری آهنگساز و تنظیم کننده، احسان ارغوانی و مهدی دارایی تهیه کننده، مسعود ذاکری طراح و علیرضا قربانی به عنوان خواننده حضور دارند.

پاسخی بگذارید