اخبار داغ

اسپاتیفای رایگان در آیفون، تله ای برای کاربران

همان طور که می دانید از سال ۲۰۰۴ تا به حال روش‌ های مختلفی برای گوش دادن به موسیقی به وجود آمده که هرکدام مزیت‌ های خاص خود را دارد اما بدون شک اپلیکیشن Spotify پرطرفدارترین پلتفرم استریم موزیک است که میلیون‌ ها کاربر در سرتاسر جهان روزانه جهت گوش دادن به موسیقی‌ های دلخواهشان و یا استریمینگ موزیک‌ های مورد علاقه از آن استفاده می‌ کنند.
یکی از چالش‌هایی که کاربران برای استفاده از سرویس اسپاتیفای همواره با آن مواجه هستند، امکان استفاده از این سرویس به صورت رایگان است.
استفاده از اسپاتیفای کرک شده در آیفون رایگان است، اما باید به یاد داشت که برای استفاده از آن ممکن است اطلاعات شما توسط برخی از سرویس‌های ناشناس به سرقت برود. علاوه بر این، کاربران یک محدودیت بزرگ در زمینه استفاده از اسپاتیفای رایگان کرک شده در آیفون دارند و آن هم عدم امکان دانلود موسیقی‌ها است.
اپل به صورت اختصاصی تنها امکان دانلود و نصب نسخه رسمی و قانونی اسپاتیفای را به کاربران می‌دهد و کاربران تنها امکان استفاده نسخه رایگان آن را دارند و در غیر این صورت باید گیفت کارت اسپاتیفای را خریداری کنند. با این حال کاربران می‌توانند با مراجعه به اپ استورهای غیرمجاز اقدام به نصب و استفاده از نسخه کرک شده این اپلیکیشن در آیفون خود کنند.

مشکلات اسپاتیفای کرک شده :

پیش از اینکه به روش نصب اسپاتیفای کرک شده رایگان در آیفون بپردازیم، ابتدا باید مضرات آن را بررسی کنیم.
از مضرات استفاده از اسپاتیفای کرک شده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱٫اسپاتیفای کرک شده مستلزم اتصال به اپ استورهای غیرمجاز است که به طور حتم اطلاعات کاربری شما را می‌ربایند. علاوه بر این، نرم افزارهای ارائه شده در این اپ استورها ممکن است حاوی بد افزار و ویروس باشند.
۲٫دانلود نسخه کرک اسپاتیفای ممکن با مشکلات متعددی مواجه باشد و به یک باره آماده پاسخگویی به کارهای مختلف نباشد که در این صورت باید آن را از دستگاه پاک کرد و دوباره نصب کرد
۳٫استفاده از اسپاتیفای رایگان غیرقانونی ممکن است باعث بسته شدن حساب کاربری اسپاتیفای شما شود و دیگر نتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم تا در صورت تمایل به استفاده از این نسخه حتماً از اکانتی غیر از حساب اصلی خود استفاده کنید.
۴٫استفاده از این نسخه ممکن است در کشورهای خارجی شما را با مشکلات مختلفی مواجه کند و ممکن است دولت‌ها برای استفاده از آن برای شما جریمه در نظر بگیرند.
۵٫اکانت های مورد استفاده از این اپلیکیشن هر ۱۴ روز بسته میشوند

پاسخی بگذارید