اخبار داغ

پخش موسیقی به صورت دسته جمعی در اسپاتیفای

این هفته تغییری در نرم‌افزار تلفن همراه برای این سرویس ایجاد شده است که گوش کردن به موسیقی را چند برابر بهتر و جذاب‌تر می‌کند. در این بروزرسانی چند نفر می‌توانند با هم به یک موسیقی گوش بدهند.
شخصی که در فضای مجازی به آزمایش کردن قابلیت‌های جدیدی که هنوز به طور رسمی رونمایی و عرضه نشده‌اند شهرت دارد به تازگی از یک قابلیت جدید در اسپاتیفای خبر داد. به گفته او این قابلیت هنوز به صورت داخلی در حال آزمایش شدن است و برای همه گوشی‌ها ارائه نشده است. این قابلیت به این دلیل طراحی شده است که به کاربران اجازه دهد با یکدیگر به موسیقی دلخواه خود گوش فرا دهند.


براساس گفته‌های این فرد نام این قابلیت Social Listening یا گوش کردن جمعی است. همچنین برای استفاده از آن باید یک کد خاص را اسکن کرده یا روی یک لینک اختصاصی کلیک کنید. پس از این کار می‌توانید همراه با دوستان خود به موسیقی مورد نظر گوش کنید. به محض این که قابلیت Social Listening فعال شود، شما باید در فهرست “Already Connected” نشان داده شوید. درضمن در بخشی که موزیک در حال پخش است به شما نشان داده می‌شود که چند نفر در حال حاضر به این موسیقی گوش می‌دهند.
قابلیت Social Listening برای هفته‌های آینده تنها برای مهندسان اسپاتیفای فعال است پس برای این که آن را در دستگاه خود داشته باشید باید کمی صبور باشید.

دیدگاهتان را بنویسید