اخبار داغ

گوشی سامسونگ بخرید و ۶ ماه اکانت رایگان اسپاتیفای بگیرید

یکی از موارد خاصی که باعث می‌شود میزان موقت اپلیکیشن‌ها در مدت کوتاهی، چند برابر شود، اضافه کردن آن‌ها به گوشی‌های هوشمند برند خاصی به‌صورت پیش‌فرض است؛ برای مثال، شرکت اپل برای اینکه بتواند محبوبیت دو اپلیکشن Maps و Apple Music را افزایش دهد، آن را به صورت پیش‌فرض روی تمام آیفون‌ها قرار داد. امروز هم خبری از چنین همکاری مشترکی این سامسونگ و اسپاتیفای منتشر شد. بر اساس این خبر، همه گوشی‌های سامسونگ در سال ۲۰۱۹ مثل «گلکسی اس ۱۰» یا «گلکسی فولد»، به‌صورت پیش‌فرض، اپلیکیشن اسپاتیفای را دارند؛ اما مورد جذاب‌تر این است که با خرید گوشی های سامسونگ در سال ۲۰۱۹، می‌توانید ۶ ماه از نسخه پرمیوم اسپاتیفای به‌صورت رایگان استفاده کنید. بد نیست بدانید که قیمت هر ماه اکانت پرمیوم اسپاتیفای، ۱۰ دلار است.

«استن گارمارک»، معاون مدیرعامل اسپاتیفای در مورد این همکاری می‌گوید:

ما خیلی خوشحالیم که چند ماه پیش به‌عنوان سرویس استریم موسیقی سامسونگ انتخاب شدیم. با خبری هم که امروز منتشر شد، تلاش کردیم تا تجربه یکدست و جذابی را برای تمام کاربران گوشی‌های سامسونگ به ارمغان آوریم. این همکاری، باعث می‌شود تا کاربران گوشی‌های سامسونگ در هر زمان و مکان، به موسیقی موردعلاقه‌شان گوش دهند.

در حال حاضر، اسپاتیفای با ۹۶ میلیون کاربر پرمیویم، برترین سرویس استریم موسیقی محسوب می‌شود و اپل موزیک با ۵۰ میلیون کاربر، در رتبه دوم قرار دارد. با اینکه اکثر تحلیل‌گران معتقدند که اپل موزیک در آینده نزدیک، به برترین سرویس پخش موسیقی تبدیل می‌شود، ولی اسپاتیفای همچنان رشد خیلی خوبی در سال‌های اخیر داشته است.

 

پاسخی بگذارید