اخبار داغدر اسپاتیفای

اضافه شدن قابلیت multitasking در اسپاتیفای

اگر علاقه مند به استفاده از اسپاتیفای هستید خبر جدید و خوبی را برای شما طرفداران اسپاتیفای داریم.
مطابق اخبار جدید، آپدیت اسپاتیفای برای آیپد، قابلیت Multitasking را به آن اضافه می کند. این اپلیکیشن قادر به پشتیبانی از Split View و Slide Over نیز خواهد بود.
بسیاری از کاربران تاکنون منتظر این ویژگی بودند. این قابلیت ها شامل Split View (که اپل آن را در سال ۲۰۱۵ معرفی کرد) و Slide Over می شود. با این آپدیت دیگر نیازی نخواهد بود برای یافتن آهنگ های جدید، اپلیکیشن را کاملا باز کنید یا آهنگ ها را با منوی محدود کنونی تغییر دهید.
برای استفاده از قابلیت Slide Over، کافیست این اپلیکیشن را به داک آیپد خود اضافه کرده و سپس آن را حین استفاده از یک اپلیکیشن دیگر، باز کنید.
در سال های اخیر این سرویس پخش موسیقی به محبوبیت بالایی در میان کاربران دست پیدا کرده؛ با این حال اپل موزیک و آمازون موزیک تهدیدی جدی برای آن محسوب می شوند. بر اساس آماری که در گذشته منتشر شده بود، آمازون موزیک در مقایسه با سرویس های دیگر، سرعت رشد بسیار بالاتری دارد.

یکی از مسئولین این سرویس پخش موسیقی طی بیانیه ای اظهار داشت:
قابلیت Split View اکنون برای همه کاربران آیپد قابل استفاده خواهد بود. هدف ما این است که اسپاتیفای را به گونه ای ارتقا دهیم که این قابلیت ها در تمام پلتفرم ها قابل استفاده باشند.

 

پاسخی بگذارید