اخبار داغدر اسپاتیفای

آپدیت جدید اسپاتیفای با پشتیبانی از سیری در iOS ۱۳ منتشر شد

اسپاتیفای به تازگی نسخه جدید اپلیکیشن خود روی سیستم عامل IOS را با بهبودها و ویژگی های جدید در اختیار کاربران قرار داد. مهمترین ویژگی در این نسخه پشتیبانی از دستیار صوتی سیری در iOS ۱۳ بوده که بدان معناست شما می توانید اپلیکیشن اسپاتیفای را روی آیفون، آیپد، کارپلی و ایرپاد و هوم پاد و ایرپلی کنترل کنید.
پس از نصب جدیدین بروزرسانی، قادر خواهید بود تا با گفتن عبارت Play [artist] on Spotify، موسیقی خود را اجرا کنید. برای اجرای اپلیکیشن لازم است که به عبارت اسپاتیفای اشاره کنید، در غیر این صورت، سیری به طور پیش فرض اپل موزیک را اجرا می کند. یکی دیگر تغییرات مهم در این نسخه، پشتیبانی از Apple TV بوده که بدان معناست، اکنون قادر خواهید بود تا اپلیکیشن را از طریق اپلیکیشن tvOS استور دانلود و یا قابلیت automatically install apps را در تنظیمات tvOS فعال نمایید.
افزون بر این، اسپاتیفای دارای حالت Data Saver بوده و هنگامی که Data Saver روی iOS دستگاه شما فعال شود، اپلیکیشن به طور خودکار به حالت Low Data تغییر می کند. گفتنی است که تمام این قابلیت اضافه شده بسته به استفاده از iOS ۱۳ روی دستگاه شما می باشد.
گذشته از پشتیبانی جدید سیری اسپاتیفای امروز برای اولین بار اپلیکیشن خود را برای Apple TV منتشر کرده است. این برنامه شبیه به اسپاتیفای در سیستم عامل‌های تلویزیونی دیگر مانند Roku اس ، و برنامه جدید را می‌توان از فروشگاه برنامه tvOS دانلود کرد یا گوشی را طوری تنظیم کنید که اگر همگام سازی دانلود را در آیفون و Apple TV انجام دهید به طور خودکار بارگیری شود.

 

پاسخی بگذارید